Slovak Czech Dutch English French German Greek Hungarian Polish Turkish
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Stabilizátory pre A7G-sedan

Stabilizátory pre A7G-sedan 16 Apr 2016 16:41 #2

  • HIGHTY
  • HIGHTY's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posts: 361
  • Thank you received: 10
  • Karma: 0
jj, mám je a zatím asi to druhé nejlepší (po chipu), co jsem autu dopřál, už neznám náklony v zatáčkách :-) Kdo chce opravdu dobré jízdní vlastnosti, tak nejlepší volba... A celkem by mě zajímalo, mít je na sportovním sníženém podvozku, to musí být teprve paráda!
HONDA ACCORD 2.2 i-CTDi sedan, EXECUTIVE, r.v. 2006 po facelift
The administrator has disabled public write access.

Stabilizátory pre A7G-sedan 16 Apr 2016 16:52 #3

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Na jednej angickej stránke mal típek A7G CL7 so šport. podvozkom(značku neviem), potom ho predal, kúpil Type S CL9 dal na to tieto stabíky a písal že je podla neho ešte lepš upgrade ako ten šport. podvozok (ak to zoberieme ako priame porovnanie). A cenovo, si myslím, že oveľa dostupnejší, predsalen stojí šport podvzozok min 20-25 tkč

Kombinácia oboch..musí byť naozaj hustá! :)
Last Edit: 16 Apr 2016 16:53 by Marek S..
The administrator has disabled public write access.

Stabilizátory pre A7G-sedan 16 Apr 2016 22:25 #4

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
Podla mna stabiky su lepsia investicia, pretoze ak das akoze sportovy podvozok, tak tam je efektivny pohyb tlmica mensi a na nase super rovne cesty (ironicke) mas skor uskakane auto ako sportove.

Preto napr. rally auta maju tlmice so zasobnikmi alebo dvojite , avsak stale dvihnute a nie spustene 5cm od zeme.
The administrator has disabled public write access.

Stabilizátory pre A7G-sedan 16 Apr 2016 23:27 #5

  • i-vtec
  • i-vtec's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 404
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
no tomu verim ,ale mne osobne vadi hlavne svetla vyska seriovych hond co vyzera ako pest na oko ,ano je to vec vkusu ,no ja nekupujem hondy preto aby som mal doma offroad ala horska koza a nad kolesami 10cm fugy ,ale aby malo aj sportovy vzhlad bez vidietneho tunizungu .. a ja mam trebars komplet KONI a nic uskakane nemam auto je pekne pruzne a nenaklana sa ..
The administrator has disabled public write access.

Stabilizátory pre A7G-sedan 17 Apr 2016 16:26 #6

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Ak sa bavíme, o vzhlade, tak to je bez diskusie, A7G ked je znížená, vyzerá rozhodne krajšie, pret som aj do toho išiel (i ked len Eibachom) a už to spravilo solídne lepšie vlastnosti. Predtým to auto bolo také nevrlé pri vyšších rýchlostiach.

Ja by som si však chcel zajzadit s A7G ktoré má iba stabíy od HR a potom na porovnanie napr. čo má iba Showa. Aký tam je rozdel. Ten típek čo to popisoval na tom UK fóre bol sám zaskočený že pri tých stabíkoch to držalo lepšie ako s full šport podvozokom..
The administrator has disabled public write access.

Stabilizátory pre A7G-sedan 17 Apr 2016 16:44 #7

  • HIGHTY
  • HIGHTY's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posts: 361
  • Thank you received: 10
  • Karma: 0
Marek S. wrote:
Ak sa bavíme, o vzhlade, tak to je bez diskusie, A7G ked je znížená, vyzerá rozhodne krajšie, pret som aj do toho išiel (i ked len Eibachom) a už to spravilo solídne lepšie vlastnosti. Predtým to auto bolo také nevrlé pri vyšších rýchlostiach.

Ja by som si však chcel zajzadit s A7G ktoré má iba stabíy od HR a potom na porovnanie napr. čo má iba Showa. Aký tam je rozdel. Ten típek čo to popisoval na tom UK fóre bol sám zaskočený že pri tých stabíkoch to držalo lepšie ako s full šport podvozokom..

Dojeď do Prahy a můžeš se svést :P
HONDA ACCORD 2.2 i-CTDi sedan, EXECUTIVE, r.v. 2006 po facelift
The administrator has disabled public write access.

Stabilizátory pre A7G-sedan 17 Apr 2016 16:51 #8

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
HT- NIE! Ja sa tvojej Accordice bojím! a vieš prečo? Lebo do nej sadnem, prepne mi a nasypem potom do svojej tých 100 000 kčš čo som si odložil na bývanie :D
The administrator has disabled public write access.

Stabilizátory pre A7G-sedan 20 Apr 2016 14:28 #9

  • Chris
  • Chris's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posts: 1148
  • Thank you received: 38
  • Karma: 18
hehe hightovica je poraaadna accordica :D :yes :rock
The administrator has disabled public write access.

Stabilizátory pre A7G-sedan 25 Apr 2016 20:43 #10

  • jacker2
  • jacker2's Avatar
  • Offline
  • Elite Member
  • Honda Accord 2,4 cl9
  • Posts: 316
  • Thank you received: 3
  • Karma: -1
a co tak aj toto?? www.ebay.co.uk/itm/ULTRA-RACING-Rear-Ant...3:g:Wt8AAOSwf-VWZb0V
ja mam zatial vrchnu rozperu ale stabiky chcem od nich
The administrator has disabled public write access.

Stabilizátory pre A7G-sedan 25 Apr 2016 22:19 #11

  • Marek S.
  • Marek S.'s Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Posts: 586
  • Thank you received: 8
  • Karma: 4
Jacker, príde mi to oproti HR dosť predražené. Pochybujem, že to bude taký kozmicky materiál, aby len zadný stabík stál 237,725 euro - keď HR ponúka za 300 euro oba.
Osobne, ak by som riešil stabíky, tak rovno predný zadný. Dakde na zahraničných fórach to riešili, že či stačí iba zadný - ano, je to progress, ale predný HR je oproti sérii znateľne tažší a tuhší . Je pravda že montáž predného je troška komplikovanejšia, ale ak už tak poriadne (oba).
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.101 seconds
Powered by Kunena Forum